• Velikonoce jsou před námi, máme pro vás tip na poctivá vykrajovátka

Dámská móda 2014

Svět módy již dávno patří ženám. Ženy vládnou přehlídkovým molům stejně tak jistě, jako trhají rekordy v nakupování módních oděvů.

Dámská móda 2014

Pomyslná laťka dámské módy je pro návrháře nasazena velmi vysoko. Příslušnice něžného pohlaví jednoznačně samy udávají směr, kterým se módní typy a trendy mají řídit. Požadavky na dámskou módu jsou jasně dané. Dámské oděvy mají být elegantní, ale současně pohodlné. Materiály se musí příjemně nosit a dobře udržovat. Stálobarevnost je samozřejmostí. Dámská móda pronikla úplně všude. Elegantní móda do práce, mladistvá do školy. Ani sportovně založené ženy se dnes již nespokojí s neforemnými tepláky. Sportovní kalhoty či trika, musí být hlavně pohodlné a perfektně padnout.

Dnešní ženy chtějí dobře vypadat za každých okolností. Většina z nás se obléká podle momentální nálady. Přestože každá máme svůj styl a vkus, necháme se rády inspirovat.

S chutí a nadšením donekonečna přehlídková mola i závistivě pokukujeme po ostatních dámách na ulici či v obchodním centru. Stále hledáme ten dokonalý model perfektní právě pro nás. Nikdy ale nesmí být takových kousků mnoho. Hlavní je, abychom byly jedinečné. Žádná žena nechce přijít do práce a posadit se vedle kolegyně se stejnou halenkou, byť by to byl módní „superkousek“. Mezi nejoblíbenější patří móda, která je hezká a jednoduchá a dá se tak snadno kombinovat. Pomocí dobře zvolených doplňků pak právě z takových modelů vytváříme zajímavé a originální variace.

Nade vše milujeme kabelky, pásky, šátky a hlavně šperky a bižuterii. Mnohé z nás mají také slabost pro boty. To vše dokonale sladěno v jeden celek, pak hrdě nazýváme dámskou módou, která nám zpříjemňuje všední dny a dodává sebevědomí v důležitých okamžicích.


Povinné položky *