• Velikonoce jsou před námi, máme pro vás tip na poctivá vykrajovátka

Halens katalog 2014

Rozhodli jste se letos zcela vyměnit svůj šatník? Toužíte po vkusném oblečení za příznivé ceny? Prohlédněte si Halens katalog plný módy – jaro léto 2012. Kompletní sortiment oblečení i obuvi, včetně zajímavých doplňků. Vybírat můžete z klasických elegantních oděvů vhodných pro pracovní den nebo ležérnějších modelů pro příjemně strávený volný čas. Většina oblečení značky Halens je navržena, aby se jednotlivé kousky daly co nejlépe vzájemně kombinovat. S trochou fantazie tak lehce vytvoříte zcela nový model originálního vzhledu. Stačí si pak už jen vybrat pohodlné boty či vkusné doplňky z online katalogu. Elegantní bižuterie, šátky či pásky nebo módní kabelky a tašky.

www.halens.cz katalog jaro 2014

Jste-li sportovního těla i ducha a nechcete svůj oblíbený koníček provozovat ve vytahaných teplácích, i pro Vás máme řešení. Spoustu zajímavých modelů sportovního oblečení. Nabízí oblečení na fitness cvičení vhodné do tělocvičny, joggingové soupravy pro sportovní výkony v přírodě. Kvalitní materiály se příjemně nosí, jsou pohodlné a dobře se udržují. Vše v módní barvě i střihu.

Součástí Halens katalogu jsou také plavky a plážové oblečení. Klasické jednodílné plavky i dvojdílné modely bikin a podprsenek, které lze libovolně kombinovat. Záleží na Vašem vkusu a tělesných proporcích, zda zvolíte tvarované košíčky, push up plavky, bikiny nebo delší nohavičky. V Halens plavkách budete zaručeně oslňovat všechny přítomné na pláži či koupališti.

Stále Vám něco v nabídce chybí? Chcete udělat radost sobě i svému partnerovi? Vyberte si vkusné a pohodlné spodní prádlo či košilku. Spousta střihů, barev i materiálů, které skvěle padnou a vy budete stále žádoucí. Nebo jen toužíte po pohodlném ale dobře vypadajícím domácím oděvu nebo pyžamu? Ani na Vás se v katalogové nabídce nezapomnělo.

S katalogem módy Halens můžete celý Váš starý šatník vyměnit za nový.


Povinné položky *